WYMAGANIA TECHNICZNE


WYMAGANIA SYSTEMOWE:

Aby przetestować konfigurację połączenia internetowego i komputera kliknij tutaj.


WSPIERANE PRZEGLĄDARKI:


WYMAGANIA DOTYCZĄCE PRZEPUSTOWOŚCI PASMA:

Przepustowość wykorzystywana przez TransmisjeOnline zostanie zoptymalizowana pod kątem najlepszych wrażeń w oparciu o sieć uczestników. Automatycznie dostosuje się do środowisk 3G, WiFi lub Wired.

* Nie zalecamy połączenia przez 2,4 wifi z powodu szumu radiowego i interferencji bluetooth, które mogą obniżyć jakość połączenia


Zalecana przepustowość dla wydarzeń online:


Zalecana przepustowość dla pojedynczych odbiorców transmisji:NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 1. Jak zalogować się na webcast?
  W celu zalogowania się do webcastu należy w polu logowania podać swój adres email, poczekać aż na skrzynkę e-mail przyjdzie Jednorazowy Kod Dostępu, wpisać go w polu do logowania a następnie kliknąć Dalej.
 2. Dlaczego nie otrzymałam/em Jednorazowego Kodu Dostępu?
  Upewnij się, że wpisałaś/eś poprawny adres e-mail, sprawdź folder SPAM, poczekaj kilka minut. W przypadku dalszych problemów, skontaktuj się z nami: marketing@kpmg.pl lub webmaster@kpmg.pl.
 3. Jak zmienić swoje dane w systemie subskrypcyjnym?
  Aby edytować swoje dane w systemie subskrypcyjnym należy ponownie przejść do rejestracji na wybrany webcast lub przejść do strony kpmg.com/pl/subskrypcje i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami.
 4. Jak usunąć swoje konto?
  Aby usunąć swoje konto należy ponownie przejść do rejestracji na wybrany webcast lub przejść do strony kpmg.com/pl/subskrypcje i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami.

  Uwaga: Osoby zarejestrowane jako uczestnicy na webcast lub wydarzenie stacjonarne KPMG nie będą mogli usunąć swojego konta. W takim przypadku aby usunąć swoje konto należy najpierw odwołać swoje uczestnictwo w webcaście i/lub wydarzeniu stacjonarnym. W przypadku jeżeli nie z danego wydarzenia nie jest możliwe samodzielne wycofanie uczestnictwa prosimy o kontakt z nami na.
 5. Dlaczego w czasie oglądania transmisja zatrzymuje się (buforuje)?
  Przyczyną prawdopodobnie jest słaba przepustowość Twojego łącza internetowego. Pozamykaj wszelkie niepotrzebne przeglądarki oraz programy obciążające połączenie internetowe (np. downloader’y, komunikatory) i spróbuj ponownie.
 6. Dlaczego słyszę dźwięk, a nie widzę obrazu?
  Przyczyną jest zbyt niska przepustowość Twojego łącza internetowego. Pozamykaj wszelkie niepotrzebne przeglądarki oraz programy obciążające połączenie internetowe (np. downloader’y, komunikatory) i spróbuj ponownie.
 7. Dlaczego widzę obraz, a nie słyszę dźwięku?
  Sprawdź, czy jest włączony dźwięk w komputerze / systemie.

W przypadku dalszego występowania problemów skontaktuj się z pomocą techniczną: pomoc@transmisjeonline.pl.

© 2019 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

KPMG International Cooperative (“KPMG International”) jest podmiotem prawa szwajcarskiego. Podmioty członkowskie sieci niezależnych podmiotów KPMG są stowarzyszone z KPMG International. KPMG International nie prowadzi działalności usługowej na rzecz klientów . Żaden z podmiotów członkowskich nie jest uprawniony do składania jakichkolwiek oświadczeń wiążących KPMG International lub inny podmiot członkowski ani do zaciągania w ich imieniu jakichkolwiek zobowiązań w stosunkach z osobami trzecimi, jak również KPMG International nie ma uprawnień do składania w imieniu podmiotów członkowskich sieci KPMG wiążących oświadczeń lub zaciągania za nie zobowiązań.