E-learningi

E-learningi KPMG opracowywane przez naszych specjalistów są dodatkową formą wspomagania dydaktyki. Jako technika wykorzystująca media elektronicze, pozwalają na odbycie i ukończenie szkolenia/kursu z dowolnego miejsca z dostępem do sieci bez konieczności fizycznej obecności na sali wykładowej.

więcej informacji

Szkolenia mogą być wykonywane w czasie i tempie dostosowanym do potrzeb uczestnika, dając mu pełną swobodę nauczania. Co więcej, taka forma przekazywania wiedzy nie jest ograniczona liczbą miejsc – dany e-learning może być realizowany przez dowolną liczbę uczestników.

Na niniejszej stronie mogą Państwo:

  • rozpocząć rejestrację na konkretny E-learning i
  • zasubskrybować interesujące Państwa tematy, aby otrzymywać powiadomienia o nowych publikacjach i wydarzeniach KPMG, bezpośrednio na wskazany adres e-mail.

Uwaga: Jeden adres e-mail może być użyty do rejestracji tylko jednej osoby.

Jeżeli już wcześniej dokonaliście Państwo rejestracji w systemie subskrypcyjnym KPMG, mogą Państwo zalogować się ponownie, aby m.in. edytować dane, zmieniać zakres subskrypcji bądź usunąć swój profil. Więcej informacji o systemie subskrypcyjnym KPMG znajdą Państwo w dziale FAQ i na stronie kpmg.com/pl/subskrypcje.

Witamy na stronie e-learningu „MOWA CIAŁA | e-learning Klubu Step Ahead”

Rejestracja na e-learningu jest możliwa w terminie od 14.11.2019 r., godz. 09:00 do 30.05.2020 r., godz. 23:59


Zapytanie ofertowe (RFP)

Prześlij zapytanie ofertowe (RFP)

© 2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej informacji na temat struktury globalnej organizacji KPMG można znaleźć na stronie o strukturze zarządczej.