E-learningi

E-learningi KPMG opracowywane przez naszych specjalistów są dodatkową formą wspomagania dydaktyki. Jako technika wykorzystująca media elektronicze, pozwalają na odbycie i ukończenie szkolenia/kursu z dowolnego miejsca z dostępem do sieci bez konieczności fizycznej obecności na sali wykładowej.

więcej informacji

Szkolenia mogą być wykonywane w czasie i tempie dostosowanym do potrzeb uczestnika, dając mu pełną swobodę nauczania. Co więcej, taka forma przekazywania wiedzy nie jest ograniczona liczbą miejsc – dany e-learning może być realizowany przez dowolną liczbę uczestników.

Na niniejszej stronie mogą Państwo:

  • rozpocząć rejestrację na konkretny E-learning i
  • zasubskrybować interesujące Państwa tematy, aby otrzymywać powiadomienia o nowych publikacjach i wydarzeniach KPMG, bezpośrednio na wskazany adres e-mail.

Uwaga: Jeden adres e-mail może być użyty do rejestracji tylko jednej osoby.

Jeżeli już wcześniej dokonaliście Państwo rejestracji w systemie subskrypcyjnym KPMG, mogą Państwo zalogować się ponownie, aby m.in. edytować dane, zmieniać zakres subskrypcji bądź usunąć swój profil. Więcej informacji o systemie subskrypcyjnym KPMG znajdą Państwo w dziale FAQ i na stronie kpmg.com/pl/subskrypcje.

Supplier and Supply Chain Risk Management

Data rozpoczęcia: 01.01.2017 r., godz. 07:00

Rejestracja trwa do: 01.01.2022 r., godz. 07:00

Kategoria: bezpłatne

Dostęp: otwarty

Zarejestruj się
Supplier and Supply Chain Risk Management
Organizacje zakupowe co raz to większą uwagę przywiązują do pozyskiwania innowacji przy współpracy z dostawcami - aż 59% organizacji zakupowych chce wypracowywać innowacje wspólnie z dostawcami.

__________________________________________________________________________________________________________

Procurement organizations are paying more and more attention to acquiring innovation in collaborating with suppliers - as many as 59% of procurement organizations want to develop innovations with suppliers. więcej informacji
Proces ten ułatwiają programy rozwoju dostawców, które aktualnie posiada zaledwie 15% firm w Polsce. Z drugiej strony, dla 70% dostawców innowacje w zakresie produktów i usług są elementem, na którym się koncentrują i który stanowi ich wyróżnik na tle konkurencji. Jak skutecznie współpracować zatem dostawcami dla pełnego wykorzystania potencjału rynkowego? Celem szkolenia jest zrozumienie podstawowych elementów zarządzania dostawcami, które staje się aktualnie jednym z priorytetów rozwoju organizacji zakupowych w Polsce.

***
Dostęp do szkolenia jest bezpłatny dla zarejestrowanych użytkowników. Jednakże organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji rejestracji oraz nieprzyjmowania zgłoszeń od podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną wobec organizatora.

_________________________________________________________________________________________________________

This process is facilitated by supplier development programs, currently held only by 15% of companies in Poland. On the other hand, for 70% of suppliers, innovation in the area of products and services is an element of focus which distinguishes them from the competition. How to effectively cooperate with suppliers to fully exploit market potential? The purpose of this training is to understand the basic elements of supplier management, which is becoming one of the development priorities of procurement organizations in Poland.

***
Access to the training is free for registered users. However, the organizer reserves the right to verify the registration and not to accept applications from entities running activities which are competitive with the organizer.

© 2021 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej informacji na temat struktury globalnej organizacji KPMG można znaleźć na stronie o strukturze zarządczej.